Achiziție servicii de catering preșcolarilor și elevilor Școlii Gimnaziale „ION BORCEA” din Comuna Racova

Achiziție servicii de catering pentru pregătirea, prepararea și livrarea zilnică a unui suport alimentar ambalat și etichetat tip sandvici, acordat preșcolarilor și elevilor Școlii Gimnaziale „ION BORCEA” din Comuna Racova, jud. Bacău, în cadrul Programului Național “Masă Sănătoasă” în perioada desfășurării cursurilor școlare din anul 2024.

Comuna Racova intenționează să achiziționeze servicii de catering pentru școli pentru perioada de școlarizare din anul 2024.

Invitația de participare la procedura de achiziție servicii de catering pentru scoli prin PNMS 2024;